Czy Cash Back Karty kredytowe warto?

Chcąc ubiegać się o kartę kredytową, która oferuje “cash back” lub już jeden, a ty szukasz, aby zrozumieć, jeśli rzeczywiście będzie ono korzystne ?? Wtedy to jest artykuł dla Ciebie. Karty kredytowe mogą być warte, jeśli jego warunki są dobrze poznane, a jeśli nie zakupy więcej niż można sobie pozwolić. Czytaj więcej…
Cash back karty kredytowej, płacąc ułatwić ci Cash Back, kiedy sklep. Dlaczego? Ponieważ są tak zadowoleni, że rzeczywiście poszedł na zakupy? Nie! Tak naprawdę nic nie przychodzi za darmo. Oni szukają sposobów, aby zarobić na siebie w taki sposób, że czujesz, że są skorzystał. Można skorzystać też, ale tylko wtedy, gdy wiesz, jak chcesz skończyć się utratą pieniędzy w ten proces.

TANSTAAFL
Już te karty kredytowe stworzyły uciążliwości finansową w naszym życiu i na górze to, oferują nam te magnesowania “cash back” schematów. Wiem, że to wygląda lucratively kuszące, a ja nie winię cię za to. Ale tak naprawdę nie można iść z nim na ślepo i powiem wam dlaczego.

Aby zrozumieć motywem tego programu, trzeba wiedzieć, jak to korzyści firmom kart kredytowych. Te firmy obsługujące karty kredytowe daje kredyt pieniądze do wykorzystania “za darmo” dla danego okresu ” tylko. Dobrze. Tak więc, jeśli wszyscy zaczęli spłacać nasze rachunki kart kredytowych na czas potem, firmy obsługujące karty kredytowe będą musiały zamknąć. Tylko w ten sposób mogą one generować zysk jest ładowanie krztusiec stopy odsetek od pieniędzy wydanych przez nas. Większość z nas nie płacą pieniądze na czas iw efekcie płacić ogromne sumy odsetek. Firmy obsługujące karty kredytowe są tak dobrze, więc sobie wyobrazić, jak wiele osób kończy się stawili. Również ta karta nie jest przypisana każdemu, to jest przypisany do tych, którzy zarabiają w charakterze płacić więcej niż to, co wydają.

Dostajemy nasze karty kredytowe myśląc, że pomoże nam w czasach kryzysu w gotówce, ale w końcu skończymy wydając te pieniądze na zakupy do niepotrzebnych rzeczy (z wyjątkiem spożywczy). Najpierw płacimy z naszych kart kredytowych, a potem płacić taką samą kwotę + odsetki od niego, z naszych kart debetowych. Jest to podstawowa robocza systemu kart kredytowych. To z pewnością nie jest owocna! Chociaż jeśli jesteś wystarczająco inteligentny i nie zaślepiony przez tzw “wolne pieniądze”, a następnie będzie wychodzić co te systemy Cash Back owocne.

Cash back – Naprawdę?
W systemie cash back firmy obsługujące karty kredytowe powróci do was pewną część pieniędzy wydanych przez Ciebie, wraz z kartą kredytową. Ale jest haczyk, jeśli nie uda się zapłacić sumę przez choćby jeden dzień, będzie w końcu płacą więcej niż gotówki, która została lub zostanie zwrócone.

Teraz zobaczmy, w jaki sposób firmy obsługujące karty kredytowe namagnesowania nam schematów “cash back”. Oferując zwrot gotówki schemat jest po prostu kolejna strategia, aby można wydać więcej pieniędzy i płacić wyższe odsetki na nim. Istnieją sposoby, w których eksperci finansowe wdrożenia tego. Zobaczmy, jak to zrobić.

1. Główna
Zbieraj punkty z towarami
Firmy kart kredytowych daje punkty przy zakupie każdego dobra. Na przykład: jeśli kupiłeś 10 rzeczy warto taką samą wartość, to będą one przypisać Ci 20 punktów. Możesz później odkupić te punkty i coś kupić lub odkupić go w formie gotówki.

2. Punkty za każdy dolar wydany
Kilka firm oferuje system, w którym płacą ci cash back na każdego dolara można zapłacić lub jako procent całkowitej pieniędzy zapłacić.

3. Gdy otrzymasz zwrot pieniędzy?
Wiele firm pułapkę ciebie w systemie cash back, płacąc te pieniądze po pewnym okresie czasu, a czasami dopiero po spędzeniu pewną kwotę. Trzeba uważać na pułapki.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Gotówka Back Zakup Kategorie
Firmy kart kredytowych często ograniczają ich cash back program tylko do kilku towarów i surowców, nie wszystkie. Trzeba zwrócić uwagę, że zbyt.

5. Produkty w dostawie Jesteś Saving- więc wydawać więcej
Główną strategią jest to, że gdy płacimy wam pewną ilość swojej spędził cash back, co oznacza, że ​​oszczędzasz pieniądze, a teraz, że oszczędzasz pieniądze, które były i tak zamiar wydać, można rzeczywiście kupić więcej. Ale w tym niedowierzaniem skończymy zakupie towarów o wartości ponad zwróconej gotówki, wycierając powraca dalej. Unikaj tego!

6. Konsolidacja oszczędności oraz kartę kredytową
Innym sposobem jazdy można wydać więcej to, oferując wyższą stopę zwrotu gotówki, jeśli masz kartę kredytową z tej samej firmy masz konta oszczędnościowego z. Ideą jest to tak, że oni wiedzą, co się stoisko finansowe, a jeśli domyślne czym wiedzą gdzie je zdobyć z powrotem.

Czy warto?
Jeżeli jesteś zakupoholiczką wtedy, NIE! to w ogóle nie jest warta dla Ciebie. Jednakże, jeśli jesteś zdyscyplinowany i racjonalne nabywcy, to rzeczywiście można czerpać korzyści z tych programów. Tak więc, jeśli płacisz rachunki na czas i można zachować utwór na swoim terminie, a zysk chcesz zrobić z systemem kasowym wtedy rzeczywiście można zaoszczędzić, a zysk z niego. Również wielu nabywców są przyciągane do tego programu, bo kocham go, gdy otrzymują te kontrole środków pieniężnych z powrotem w domu. Najlepsze w nich jest to, że masz trochę gotówki z powrotem, a nie towar. Można wykorzystać te pieniądze kupić wszystko, co chcesz.

Checklist- przypadku korzystania z karty kredytowej Offering Cash Back

1. Główna
Zawsze zachować termin spłaty w umyśle i upewnij się, że go zapłacić.
2. Oblicz, ile jest to, że cash back kwota będzie, i sprawdzić, czy jest to nawet warto.
3. Zobacz, czy są jakieś luki typu cash back dopiero po nabyciu pewnej kwoty.
4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Ocenić, czy będziesz w stanie spłacić pieniądze na czas.
5. Produkty w dostawie Nie zapisać wiele z systemów zwrotu gotówki, więc proszę nie kupowac więcej, niepotrzebnie.

Możesz czerpać korzyści z Cash Back obiekcie oferowanych przez wystawców kart kredytowych, ale to tylko jeśli nie dać się ponieść. Bądź racjonalny i czy można zaplanować dobrze, to tak systemy pieniężne tylne mogą być dochodowe.

Co warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji w Spółkę
Venture Kapitaliści Vs. Anioł Inwestorzy: IMP Różnice
Nie uwierzysz, jak kosztuje mniej Billboard reklamowe są!
Szablon oświadczenie
Dobre rady dla zmniejszenia kosztów opieki zdrowotnej na emeryturze
Wszystko, co musisz wiedzieć o Bond Yield Formuły Equivalent
DOL powierniczy Reguła: Wszystko, co musisz wiedzieć
Accuquote vs. Selectquote: Które WWW jest lepszy?
Jak naprawić Bad Credit szybko
W 3 Kluczowe Porady budżetowania swoje pieniądze
Pożyczki studenckie: Najlepsze Majors spłacić dług Szybka College

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create