Czy 2017 roku, aby inwestować w wynajem nieruchomości?

Inwestowanie w nieruchomości wynajem daje możliwość dywersyfikacji portfela podczas tworzenia strumienia dochodu pasywnego. Według raportu Wspólnego Centrum Studiów mieszkaniowych na Uniwersytecie Harvarda, liczba Najemca gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych wzrosła o dziewięciu milionów w latach 2005 i 2015, dzięki czemu największy wzrost w ciągu 10 lat od 1965 roku. Z popytu na wynajem mieszkań oczekuje się, że pozostanie silny w nowym roku, to może być dobry moment, aby pomyśleć o tym, gdzie nieruchomości pasuje do swojej strategii inwestycyjnej.

Czynsze nieruchomość będzie kontynuować marszu w górę

Zillow szacuje, że średnio, stawki za wynajem nieruchomości wzrośnie o 1,7% do końca sierpnia 2017 r. Spośród 35 największych rynków metra objętych Zillow Oczekuje się, że ceny wynajmu mieszkań zobaczyć najszybszy wzrost w San Francisco, Seattle, Denver, Cincinnati i Portland w stanie Oregon. (Aby uzyskać więcej, zobacz 10 Najważniejsze cechy zyskiem wynajmu nieruchomości).

San Francisco może być dużą niespodzianką, ale pozostałe cztery odzwierciedlają tendencję wzrostową nieruchomości – wzrost o 18-godzinnym miasta. Są to miejsca, które obserwujemy stały napływ nowych mieszkańców, którzy szukają czegoś na osiedlenie się, które oferuje wiele udogodnień miasta takie jak Nowy Jork czy Los Angeles bez samym kosztów utrzymania. Pomyśl Denver, Cincinnati, Indianapolis lub Austin, Teksas.

Ujmując to w perspektywie, krajowa średnia cena czynsz za apartament z jedną sypialnią był $ +1.100 od listopada 2016 roku, zgodnie z listy mieszkalny. Jednostka dwupokojowe przyszedł z medianą tag cena 1260 $ miesięcznie. W Seattle średni czynsz za dwupokojowe był $ +2.210, umieszczając ją w mieszkaniu rankingi liście z dnia 10 największych miast o najwyższym wynajęcia. Chociaż czynsze w Bay City ustabilizowały się nieco w ciągu ostatniego roku, San Francisco zajął pierwsze miejsce, z medianą miesięcznego czynszu $ +4.570. (Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Top 10 najdroższych miast w USA)

Wyższe czynsze Produce silniejsze plonów w określonych miastach

Rosnące ceny najmu może być mniejsza niż dobra wiadomość dla najemców, ale jest odwrotnie dla inwestorów, którzy kupują wynajem nieruchomości na wybranych rynkach. RentRange Niedawno zidentyfikowano 25 największych miast, w których czynsze zaobserwowano największy skok między trzecim kwartałem 2015 i III kwartału 2016 r. Być może nie jest zaskoczeniem, Seattle była najlepiej kandydatem.

Ceny wynajmu Seattle wzrosły o 16% rok do roku. To brzmi jak poważnej wypłaty dla inwestorów, ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę wydajność brutto, gdy koszty operacyjne są odliczam. Średnia rentowność brutto Seattle za trzeci kwartał wyniósł zaledwie 5,9%, czyli mniej więcej jedna trzecia inwestorów 15,3% wydajności w rynku wynajmu Cleveland kompensowane.

Wynos tutaj? Jeśli chodzi o wybór wynajmu nieruchomości dla inwestorów, to wszystko o lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Według danych z RentRange, wiele miast hot-spot, które są ustawione, aby być rentowne przeprowadzka do 2017 roku znajdują się w pas rdzy. Na przykład, w pierwszej piątce miast w wykonujące badania w zakresie wydajności były Cincinnati; Cleveland; Canton, Ohio; Pittsburgh i St Louis.

Część odrodzenia tych miast można przypisać Tysiąclecia przeszczepów, którzy przychodzą w poszukiwaniu nowych miejsc pracy i tanich mieszkań. Na przykład, dane z Harvardu wynika, że ​​prawie 40% najemców są poniżej 35 lat i mniej niż $ 25.000 lat. Ponieważ popyt na wynajem mieszkań nagrzewa się w tych miastach ceny wynajmu będą nadal wspinać się odpowiednio. Jeśli koszty operacyjne pozostają na niskim poziomie, końcowy wynik dla inwestujących w nieruchomości może być większa wypłata.

Podsumowanie

Posiadanie wynajmu nieruchomości nie jest bułka z masłem. Najpierw trzeba znaleźć odpowiednią nieruchomość i znaleźć sposób, aby go sfinansować. Potem jest presja, aby uzyskać wiarygodne lokatorów i utrzymania nieruchomości zajęte, więc dochody z najmu pozostaje spójny. Ponadto istnieją dnia na dzień wymagania nadążają konserwacji i napraw.

Mimo tych zmarszczek, jednak nieruchomości może być skutecznym sposobem zabezpieczenia się przed zmiennością rynku i generować dodatkowe źródło dochodu. Wybiegając w przyszłość do roku 2017, rynek wynajmu pewnością pojawi zapraszając z punktu widzenia inwestora. Zanim przejdziesz jednak należy obliczyć ryzyko i badania rynku uważnie, aby zrozumieć, jak wiele zyskać (lub stracić) przed staniem się właściciel.

13 uniwersalnych sposobów, w którym globalizacja okazuje się być korzystne
Co trzeba wiedzieć o Wine Investment
Starbucks Zdjęcie: analiza 5 kluczowymi dostawcami (SBUX)
Inwestor chce vs. Akcje doradcy ‘: Dlaczego Gap Utrzymują?
Co Credit Score muszę otrzymać kredyt hipoteczny?
Fidelity: Jak dobre są jego usług emeryturę?
Plusy i minusy zdeterminowanej skazanie
Jak pomóc klientom, którzy zostali niepełnosprawnych
Nik tani hipoteczny
10 najbardziej udanych przedsiębiorców Kobiety Dekady
Opis CFO Praca

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create