Błędy, których należy unikać podczas life insurance Twoją własnością

Większość ludzi potrzebuje posiadać ubezpieczenie na życie w różnym czasie w celach dochodowych przeżył lub planowania nieruchomości. Niestety ubezpieczenia na życie może być skomplikowanym produktem, i to jest ważne, aby uniknąć kilka błędów, które mogą prowadzić do niepotrzebnego opodatkowania lub sporów.

Łącznie Death Benefit w swojej opodatkowaniu Estate

Jeśli są zarówno właściciel i ubezpieczenia z polisy ubezpieczeniowej, świadczenie z tytułu śmierci zostaną uwzględnione w majątku podatnika brutto. Ze zwolnienia z podatku federalnego nieruchomości na $ +5.450.000 w 2016 roku, podatki federalne prawdopodobnie nie jest to problem dla większości ludzi. Jednak wiele państw posiada oddzielną dziedziczenia lub podatku od nieruchomości ze znacznie niższym progu. Na przykład, New Jersey ma zwolnienie tylko 675.000 $ i Massachusetts zaczyna opodatkowania osiedla się od 1 $ milionów dolarów. Aby otrzymać świadczenie z tytułu śmierci ze swojego majątku i uniknąć tego problemu, należy rozważyć współmałżonek, drugą połówką lub nieodwołalne zaufania właścicielem polisy i być beneficjentem. (Patrz także: podatków od nieruchomości. Kto płaci Co? I jak dużo?)

The Wrong Beneficjenci

Jedną z cech ubezpieczenia na życie jest zdolność do nazwy beneficjentów i dyktować, jak świadczenie z tytułu śmierci zostaną rozdzielone. Jednakże, jeśli twój małżonek lub partner predeceases cię i nie ma beneficjenci warunkowe zostały nazwane, świadczenie z tytułu śmierci może powrócić do swojej posiadłości. Oznacza to, że dochody mogłyby być rozmieszczone zgodnie z instrukcjami zawartymi w swoim testamencie, lub jeśli nie ma testamentu zgodnie z zasadami dziedziczenie ustawowe państwowych. Dlatego ważne jest, aby beneficjenci Nazwa warunkowych. Dodatkowo, po śmierci małżonka lub rozwodu, nie zapomnij, aby zaktualizować swoje wybory beneficjentów, w tym polityk grupowych.

Pożyczki polityczne i Lapses

Firmy ubezpieczeniowe promują zaciąganie kredytów w stosunku do wartości gotówkowej w stałych ubezpieczeń na życie. Ale wiele polis nie zdają sobie sprawy, że trzeba spłacić pożyczkę. Oni po prostu kontynuować dokonywanie płatności składek zaplanowanego polityka (lub przestać opłacać składkę razem) myślenia pozostałą wartość pieniężną będzie prowadzić politykę. Jeśli pożyczka nie zostanie spłacona, odsetki naliczane zacznie w końcu polityka może wygasa. Wypłata premii i / lub pozostałej wartości pieniężnych może nie wystarczyć na pokrycie odsetek od kredytu i koszty ubezpieczenia, które są wycofane w każdym miesiącu. Jeśli jesteś właścicielem takiej polityki, która wygasa, a kwota kredytu oraz naliczone odsetki przekraczają swoją bazę kosztową, wszelkie zyski będą zgłaszane jako przychód do opodatkowania do IRS. Podstawą koszt polityki jest łączna wysokość składki brutto że wypłacona w ciągu roku, pomniejszonej o wypłaty.

Kupowanie na cena oparta

Zakup politykę terminowe ubezpieczenia na życie oparte tylko na cenę może być błędem. Zazwyczaj warto sklepów wokół, a czasem płacąc nieco wyższą premię za politykę, która pozwala na zmniejszenie ilości nominalnej pokrycia, w razie potrzeby, jak również do konwersji całości lub części do trwałej polityki przez co najmniej 65 lat. Sprawdź drobnym drukiem; Niektóre zasady ograniczyć zmniejszenie zasięgu, a także jaki rodzaj trwałej polityki jest dostępny forconversion. (Patrz także: całe lub Term Life Insurance: co jest lepsze)

Poddanie Polityki

Jeśli jesteś właścicielem stałą politykę i nie muszą już zasięg, nie tylko podporządkować politykę. Można mieć zysk do opodatkowania, jeśli skumulowana wartość gotówki przekracza swoją bazę kosztową. I nie tylko przenieść całą wartość pieniężną do renty na podstawie sekcji 1035 kodeksu podatkowego. Renty mniej korzystne traktowanie pod względem podatkowym i wymaga zarobków opodatkowanych być dystrybuowane najpierw, a następnie zwrotu wolnej od podatku podstawy. Zamiast tego, po pierwsze wycofanie (bez kredytu) swoją podstawę kosztów z ubezpieczenia na życie, a następnie 1035 wymiany pozostałą wartość gotówki (zarobki) do renty podatku odroczonego. Wartość środków pieniężnych mogą nadal rosnąć, i można wziąć dystrybucji w razie potrzeby, zgodnie z taryfami wykupu kontraktu. Wszystkie wypłaty byłyby opodatkowane.

podatnikiem transferu

Zgodnie z § IRC 2035, świadczenie z tytułu śmierci z polisy na życie może jeszcze być zawarte w instrukcji posiadłości na trzy lata, jeśli polityka jest zdolny do nieodwołalnej Life Insurance Trust (Ilit). Reguła trzech lat stosuje się do każdego wolnego transferu. Jednakże zasada ta nie ma zastosowania do sprzedaży polisy ubezpieczeniowej do Ilit dla pełnej i właściwej wartości. Ilit powinny być sporządzane w postaci zaufania koncesjodawcę, który umożliwia sprzedaż spódnica zarówno zasadę trzyletni i transferu za kwestie wartości. (Patrz też: Gdy jest to dobry pomysł, aby wykorzystać zaufanie nieodwołalne ubezpieczeń na życie?)

Podsumowanie

Ubezpieczenie na życie jest produktem uniwersalnym, który może być dostosowany do zaspokojenia wielu potrzeb. Istnieją trzy partie do ubezpieczenia na życie: właściciel, ubezpieczony, a beneficjentem, a to obowiązkiem właściciela zasad Właściwości, aby zrozumieć konsekwencje, jak polityka jest skonstruowany i finansowane.

Zupełne Innovation Business
Analityk Danych Wywiad pytania
Dowiedzieć się, czy reklama jest bardzo ważne dla nowego biznesu
Wynagrodzenie Prawnik korporacyjny
Costco: Yet Another Retailer presją Amazon? (Koszt, AMZN)
Szablon Arkusz kosztów
Z Trump, Bond Bubble jest obecnie, inflacja jest w
Podstawy Roth IRA regulaminu Składek
8 Top firm należących do CBS
Emerytury Planowanie Tysiąclecia Way
Jak zaplanować 1 milion dolarów przejście na emeryturę z pensją płacy minimalnej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create