7 Przemyślane Prezenty emerytalny dla kobiet

Idealne mi prezent emerytalny dla kobiety powinny brać pod uwagę, jakie działania jej odbiorca będzie angażować się w trakcie jej emerytury. Prawo dar może pomóc złagodzić przejście na emeryturę i zmniejszyć stres związany. Rozważ te przemyślane prezenty emerytalny dla kobiet, dostosowane do różnych działań po emerytalnych.

Lekcje jogi

Joga pomaga zrelaksować umysł i ciało kobiety, podczas gdy fizycznie tonację i poprawy jej zdrowia fizycznego. Ta aktywność ODPRĘŻANIE jest dobre dla kobiety z osobowością typu A wycofaniu się z karierą wysokociśnieniowej. pakiety prezentowe można znaleźć lokalnie poprzez Groupon.com.

Wine Club Członkostwo

Niezależnie od tego, że jest miłośnikiem wina lub dorywczo piwosz, członkostwo w klubie wina kształci umysł i palety. Istnieje wiele usług subskrypcyjnych klub wina internetowych. Usługi z wyższej półki, takie jak GoldMedalWineClub.com, która istnieje na rynku od ponad 25 lat, także w tym opcje uzupełniające pokarmy, które odpowiadają z win. usługi z wyższej półki to wina, które ocenione na 93 punktów lub więcej. Przynależność do zapewnienia, że ​​będzie przypominać o przemyślany prezent co miesiąc.

Miesięczne Food Klub Subskrypcje

Kontynuując temat członkostwa, co zapewnia miesięczne przypomnienia o tym, jak miło byliście istnieją miesięczne abonamenty dla różnych produktów spożywczych, takich jak czekoladki, ser, boczek, chleb, makaron i kawy. StardustGiftClubs.com oferuje szeroki wybór materiałów, które mogą być zakupione jako prezent jednorazowych do członkostwa rocznych subskrypcji opartych. Zniżki są podane dla dłuższych planów członkostwa.

Film Podania

Z dużą ilością wolnego czasu na dłoniach, mogła pojechać zobaczyć więcej filmów. przechodzi film lub karty upominkowe do lokalnego kina dać jej prezent rozrywki, ze swobodą wyboru, które filmy warto zobaczyć i kiedy. Choć nie każdy jest wygodne zamiar samych filmach, może to być ostrożny, aby zawierać wiele podań, by mogła pójść do kina z przyjaciółmi i rodziną. Fandango oferuje karty upominkowe w nominałach 15 dolarów, które mogą być stosowane na uczestnictwo teatry poruszać, ale wymagają odbiorcę, aby zaplanować swoje filmy w Internecie.

Pakiety Spa

Ostatecznym Aktywność zmniejszający stres dla kobiet jest wizyta w spa. Z pakietów, które obejmują masaż, zabiegi na twarz i usługi, do pielęgnacji skóry, kobieta nie może odrzucić przemyślany prezent odmłodzenia. Wiele uzdrowisk także sauny i łaźnie parowe. Krajowe wysokiej klasy luksusowych marek usługi spa można kupić na TheRedDoor.com, ale sprawdzić, czy oferuje miejsca w swoim położeniu geograficznym wcześniej. Spójrz na Groupon last minute i planów miejscowych uzdrowisk, jak również.

Hair and Make-Up Makeover

Tak jak Ona rozpoczyna nowy etap w swoim życiu z emerytury, mogłaby docenić okazję wypróbować nowy wygląd. Każde miasto ma wiele lokalnych salonów. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z konkretnym salonie, rozsądne jest, aby sprawdzić opinie i oceny w Internecie. Na okazje w pakietach włosy i makijaż, wyszukiwanie na Local.com lub Groupon może pomóc znaleźć dobrą wartość.

Survival Course

Jeśli miał ona jest wystarczająco życia korporacyjnej lub ma jakąś przygodę podczas jej przejścia na emeryturę, a następnie rozważyć kurs przetrwania-treningowy. Biorąc ją całkowicie poza środowiskiem miejskim i miasta, programy survival-szkoleniowe zmusić ją, by połączyć się z naturą i opierają się na technikach przetrwania do paszy i schronienia się. To może być prawdziwy powiew świeżego powietrza, dosłownie, dla tych, którzy zostali warunkowane miejskiego życia.

Rosnące zainteresowanie szkoleń przeżycia wynika z popularności pokazów takich jak Man kontra dziki, Nagi instynkt przetrwania i Człowiek, który przetrwa wszystko. Pokazy te dostarczają rzeczywistych sytuacjach, które postawione osoby w otoczeniu dzikiej przyrody z ograniczonymi zasobami, aby przetrwać elementy i żyją z ziemi, dopóki nie zostaną uratowane. Naturalnie, nadawca musi rozważyć, czy stan zdrowia i wiek emeryta może pomieścić ekstremalnej aktywności fizycznej i wyzwań. Wiele szkół przetrwania dostarczyć niestandardowe programy przetrwania dla seniorów.

5 powodów, aby konwertować Roth do tradycyjnych IRA
Dlaczego e-mail marketing powinien być priorytetowy Advisor
Zadaj pytania ankietera
HR Wywiad pytania
Top 10 najlepszych TED Talks dla liderów biznesu
Face-Off: uzasadnione podejrzenie Vs. Prawdopodobna przyczyna
Gdy Grad Szkoła warto?
Globalny trwałego użytku: Exploring Przychody trendy i Fundamentals
Kara macierzyństwie
Jak Robos, Tech, fiducjarnego Reguła i Generacja Y Przecięcie
Jakie są najbardziej ekscytujących miejsc pracy na świecie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create