6 Bad Budowla, które nie dodają wiele wartości

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie wszystkie aktualizacje domu są cenne. Choć może się wydawać, niektóre są bardzo cenne, wiele w rzeczywistości nie sumują się do domu w ogóle. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac remontowych w domu, upewnij się, że doda do wartości domu. Oto sześć projektów, które bezwzględnie należy unikać:
1. Główna
Sanitarne i HVAC ulepszenia

Większość potencjalnych nabywców oczekiwać domem funkcjonujących systemów wodno-kanalizacyjnych i HVAC. To nie znaczy, trzeba uaktualnić to wszystko – rur stalowych, energooszczędny system HVAC, itp Raczej można skupić się na mniejszych, tańszych ulepszeń, które utrzymują zarówno w dobrym stanie. Dlatego, jeśli plan sprzedaży domu w niedalekiej przyszłości inwestować w regularnej konserwacji wyposażenia hydraulicznego i HVAC zamiast drogich uaktualnień.

2. Ozdobne oświetlenie, jasne kolory i niestandardowe Dachówka

Jeśli planujemy sprzedaży domu, unikaj głośnych i eklektyczne elementów. Subtelne ściany akcent i gustowne backsplashes są proste elementy konstrukcyjne, które będzie można dodać do odwołania swoim domu. Jeśli potrzebujesz pomocy z tymi projektami, można zapoznać się z Internetu lub profesjonalne usługi malarskie. Tylko upewnij się, że skłaniają się ku tańszym stronie.

Oświetlenie jest także inny element, który może rozbić bank. Podczas gdy chcesz wyglądać dom jasne i przytulne, nie chcę przesadzić, czy przekroczenie swoją główną obwody. Zamiast tego, należy rozważyć zainstalowanie wnęki lub diody LED o nowoczesnej i energooszczędnej modernizacji. Niektóre wersje nie są tak drogie i zwiększy ogólną atrakcyjność.

3. Baseny

Baseny wymagają pokaźną ilość gotówki w obsłudze i utrzymaniu. Chociaż można żyć w klimacie, w którym są one wielkie, nadal jesteś patrząc miesięcy bez użycia. Oto najczęstsze przyczyny baseny zdewaluować domy: na początkowe Koszt wpuszczony w ziemię basenu wynosi około $ +31.000.
Niektórzy właściciele domów znaleźć baseny być zagrożenie dla bezpieczeństwa.
Niektóre klimatów ograniczyć użycie basen.
drogie konserwacji

Zasadniczo, chyba że mieszkasz w klimacie tropikalnym, gdzie jest ciepło przez cały rok, baseny nie są dla Twojego domu. I w większości miejsc, nie doda nic do wartości odsprzedaży, ponieważ sprzedający patrząc na trudnym projekcie utrzymanie.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. konwersje Pokoju

Zmiany przeznaczenia pomieszczenia może ograniczyć swoją przydatność. Niektóre trudne konwersje pokojowe obejmują: Przekształcenie sypialnię w studiu.
Usunięcie ściany, aby powiększyć przestrzeń.
Konwersja garażu do pokoju gier.
Wyeliminowanie sypialnię przedłużyć pokój.

Jeśli naprawdę chcesz przekonwertować spację, upewnij się, że nowy cel będzie przydatna. Na przykład, może będziesz obijać ściany między jadalnią i kuchnią. W ten sposób można uzyskać jedno miejsce, ale to nie potrwa od celu.

5. Produkty w dostawie odnowione piwnice

Mając piwnicy, niedokończone lub wykończone, nie zawsze jest złe. Jednak to nie znaczy, należy umieścić każdy kosztowny dotyk w przestrzeni. Odnowione piwnice mogą czasami cena domu z Twojej okolicy – co jest wadą wielu nabywców. Mniejsze ulepszenia, jak zmodernizowanej pojemności, będzie odzyskać dużo więcej niż pełny remontu lub modernizacji niestandardowej.

6. Obszerne ulepszenia zewnętrzne

Dobrze utrzymany trawnik i ogród zaprosi kupującym przyjrzeć się bliżej w domu. Niestety, bogate krajobrazu nie zawsze wpływają na ogólną wartość domu. Zamiast tego, warto pomyśleć o sposobach tanich, aby poprawić wygląd zewnątrz domu na. Oto kilka prostych ulepszeń: Sadzenie więcej krzewy i drzewa.
Dodawanie rośliny wiszące na ganku.
Ponawianie numery domów.
Malowanie drzwi frontowe.

Można DIY tych projektów, aby zaoszczędzić pieniądze i czas.

Wnioski

Remonty, które mają wpływ na estetykę domu nie może dodać do jego wartości. Podobnie może odwołać niestandardowe aktualizacje dla Ciebie więcej niż potencjalnych nabywców. Jeśli myślisz o sprzedaży domu, to najlepiej, aby utrzymać małe remonty, neutralny wygląd i wokół poprawy funkcjonalności domu.

Widoki odzwierciedlenie ciągu są wyłącznie HomeAdvisor i ich autorów.

Jak działa Arbitrage Zakłady działa?
Co to jest dobry wynik Fico
Muni Obligacje mogą pomóc złagodzić ukąszenie Podatki
11 rzeczy, których za to zapłacić biblioteki mają za darmo
5 najpopularniejszych Rozrywka Zapasy 2016 (DIS, NFLX)
Fico 5 vs. Fico 8: Jakie są różnice
Najlepsze strategie inwestycyjne dla ubogie Środowiska
Informacje na temat pozyskiwania funduszy dla małych firm
9 Porady Ekspertów Jak znaleźć odpowiedni dom Builder
Jak YouTube zarabia Off Filmy
7 sposobów reklamowania Bringing dobrą odpowiedź na swoje wydarzenie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create