5 sposobów Doradca może zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń na życie

Ubezpieczenie na życie jest często przedmiotem, na którym ani perspektyw, ani doradcy finansowi ochoty rozwodzić. projektuje produkt może być skomplikowane, a wydarzenia, które wyzwalają korzyści dokładnie nie wywołują najbardziej przyjemnych obrazów, w przeciwieństwie do reklam planowania emerytalnego, które zawierają żaglówki i spacery na plaży. Jednakże, istnieje zapotrzebowanie na ubezpieczenia na życie całej dużej części konsumentów, którzy generują dochód i pożyczyć pieniądze. Znalezienie sposobów na zwiększenie sprzedaży życie powraca do niektórych metod wypróbowanych i obejmuje kilka nowych zmarszczek pomóc doradcy dotknij zmieniających się rynków.

1. Główna
Know Your Stuff

Znajdź produkt i nauczyć go wewnątrz-out. Perspektywy są pod wrażeniem z doradcami, którzy posiadają gruntowną wiedzę na temat promowanych przez siebie umów. Zmienna uniwersalna życia (Vul) projekty polityczne i zawodnicy są skomplikowane, ale kształcenie dla siebie cechy, korzyści i subkont pomaga poruszać się możliwości sprzedaży do przodu. Bezcelowo odchylany pomiędzy produktami może radzić prezentację.

Rozwijać zwyczaj przenoszenia korzyści polityczne dla potencjalnych nabywców w warunkach ślizgowych. Zamiast używać żargonu przemysłu i akronimów, odkryć drogę do angażowania perspektywy bez utraty przejrzystości. Kupujący muszą wiedzieć, za co płacą. Mniej zamieszania w punkcie sprzedaży w pomocy sukcesów sprzedażowych, jak również zatrzymanie polityki.

2. Doskonalić swoje umiejętności prezentacji

Umieszczenie potencjalnych klientów na łatwość w warunkach powołania przekłada się poprawy wskaźników zamknięcia. Przed uruchomieniem w formalnej prezentacji, znajdując kilka wspólnych interesów jest skutecznym sposobem, aby połączyć się z potencjalnymi nabywcami. Tor sprzedaży powinny być zorganizowane, uproszczone, a co najważniejsze, krótki. W roku 2015 badania przeprowadzone przez Microsoft Corp. (NASDAQ: MSFT) ujawniła, że ​​koncentracji uwagi osoby która trwa osiem sekund, w porównaniu z 12 sekund w 2000 roku.

Unikać zdominować rozmowę w spotkaniu sprzedaży. Przez otwarte pytania, obejmować perspektywę w procesie i utrzymać zainteresowanie poprzez interakcję. Badanie Barometr 2014 prowadzone przez Life Insurance and Market Research Association (LIMRA) stwierdzili, że 40% konsumentów są zastraszani przez doświadczenie zakupu. Szczery dyskurs między doradcami i potencjalnych nabywców pomaga złagodzić niepokój i ułatwienie sprzedaży.

3. Mają historię

Wielu doświadczonych doradców relatable historie, które humanizacji proces zakupu ubezpieczenia na życie. Opowieści nie muszą centrum wokół tragedii. Po tym wszystkim, polis ubezpieczeniowych na życie mają zalety życia, a także: zapewnienie płynności w sytuacjach awaryjnych lub uzupełnienie dochodów emerytalnych. Z drugiej strony, niektórzy kupujący są przenoszone przez emocje. Rodzice chcą, aby ich dzieci uczęszczają do college’u, a małżonkowie chcą złagodzenia obciążeń fiskalnych dla swoich partnerów. Większość doradców miały dostarczyć czek, które przyczyniły się do stabilizacji życia beneficjentów. Bądź przygotowany, aby opowiedzieć swoją historię, gdy pojawią się odpowiednie okoliczności.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Tworzenie partnerstwa

To prawda, że ​​najlepszą reklamą jest bezpłatne. Word of mouth wykracza daleko w budowaniu bazy klientów. Będzie to sam może być uciążliwe, zwłaszcza gdy twoje mocne strony mogą przedłużyć się do produktów i usług innych niż ubezpieczenia na życie finansowych. Jeśli jest to przypadek, realizować w symbiozie z doradcą, który specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń na życie. Partnerstwo może tarło małą sieć skierowania z którego wzrost sprzedaży i dzielenia prowizje przepływu. Przyjęcie podejścia zespołu i tworzenia synergii pozwala klienci wiedzą, że jesteś zaangażowany powiernicze.

5. Produkty w dostawie Dźwignia Social Media

Udane sprzedaży ubezpieczeń na życie pozostaje gra liczb. Im więcej masz zbierają perspektywy, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby zamknąć oferty. Przy natłoku reklamy cyfrowej, platform społecznościowych takich jak Facebook Inc. (NASDAQ: FB) oferują skuteczne środki dla niedrogo rynek usług do tysięcy odbiorców w obrębie obszaru geograficznego. Skorzystaj z faktu, że większość ludzi własnych urządzeń mobilnych i zalogować się często w ciągu dnia. Era uśmiechnięty i wybierania jest skończona.

Niektóre pomysły Zielony Biznes dla Ciebie, które są warte Nadanie skrócie
Dochód brutto Vs. Zysk netto: Porównanie nie znajdziecie gdzie indziej
Globalna sprzedaż detaliczna Odkrywając Przychody Trendy i Fundamentals
Jak pomóc Klienci unikać kosztownych błędów Medicare
Jak Zrównoważony Czy Przewaga konkurencyjna Whole Foods ‘? (WFM)
Jak działa agencji reklamowej działa?
5 Miliarderzy, którzy ukończyli studia na Uniwersytecie Stanforda (GOOG, yhoo)
Procedura uzyskania pozwolenie na użytkowanie w Nowym Jorku
Nieruchomości Zamknięcie procesu
Czy stopień Ivy League warto?
Jak zostać Udane Broker Zdjęcie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create