5 rzeczy Dłużne kolektory zabrania czynić

Komornicy mają reputację – w niektórych przypadkach, dobrze zasłużył jeden – za to, że nieprzyjemny, niegrzeczny, a nawet przerażające, gdy próbuje kredytobiorców zapłacić. Federalna ustawa Fair Debt Collection Practices (FDCPA) ma na celu ograniczenie tych irytujących i niewłaściwych zachowań, ale niektóre komorniczych lekceważenia prawa.

Oto co należy wiedzieć o tym, co komorniczych są zabronione od tego można wstać dla siebie z ufnością.

1. Główna
Udawaj, że do pracy dla egzekwowania prawa

2014 incydentu w Gruzji pokazuje dokładnie to, co komorniczych nie powinni robić. Właściciel i pracownicy sześć Williams, Scott & Associates aresztowano za rzekome oszustwa oskarżając ludzi i mówiąc byliby aresztowani i grożą zarzuty karne w przypadku nie spłacania długów.

Kolektory dłużne również rzekomo nieprawdziwe siebie jako pracowników kontraktowych dla federalnych i stanowych agencji rządowych, w tym Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych i marszałków. Firma działa od 2009 roku ogólnopolska throughMay 2014 i nazywa się Warrant Stowarzyszenie Usługi.

FDCPA zakazuje komorniczych od udając pracować dla każdej agencji rządowej, w tym organów ścigania.

2. Mówią, że będę miał możliwość Aresztowany

Federalna ustawa windykacyjna zakazuje również kolektory z fałszywie twierdząc, zostały popełnione przestępstwo lub mówiąc zostaniesz aresztowany, jeśli nie spłacić pieniądze Twierdzą jesteś winien. windykacja nie może wydawać nakazów aresztowania lub umieścić w więzieniu, a jedynie w przypadku braku spłaty długu uzasadniony karty kredytowej, kredytu hipotecznego, kredytu samochodowego lub rachunek medyczna nie wystarczy, aby wylądować w więzieniu.

Mając na uwadze powyższe, w przypadku otrzymania legalnego nakazu stawienia się w sądzie związanego długu Ci rzekomo winien i nie pojawi się, sędzia może wydać nakaz aresztowania. I to prawda, że ​​jeśli nie zapłaci grzywny sądowe związane z zadłużenia – albo odmówić płacenia podatków lub alimentów – można pójść do więzienia.

3. Publikowania Debt

Komornicy nie mogą kontaktować się z Tobą pocztówka, publikuje nazwiska ludzi, którzy odmówili ich zapłaty lub rozmawiać z nikim innym niż ty, twój małżonek lub adwokata o swoim długu.

Komornicy są dopuszczone do kontaktu osoby trzecie próbować śledzić cię w dół, ale są one dozwolone tylko zapytać tych ludzi do swojego adresu domowego, numeru telefonu i miejsca zatrudnienia – i zazwyczaj nie są dopuszczone do kontaktu z tych ludzi więcej niż pewnego razu.

Komornicy nie powinien starać się publicznie szkoda cię do płacenia pieniędzy, które mogą lub nie winien.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Postaraj się zebrać dług You Do not Owe

Mówiąc o pieniądze może nie winien, niektórzy komornicy będą świadomie lub nieświadomie polegać na błędnej informacji, aby spróbować dostać pieniądze z was. Ponieważ wierzyciel pierwotnie należne pieniądze, aby mogły być sprzedawane swój dług firmie windykacyjnej, która z kolei może być sprzedawany go do innej firmie windykacyjnej, pomyłka gdzieś po drodze może oznaczać, że kolektor kontaktując was ma błędne informacje.

Agencja może próbować zebrać długu od ciebie, że został wypisany w stanie upadłości lub że rzeczywiście należy do kogoś innego o identycznej lub podobnej nazwie.

FDCPA wymaga kolektory do wysłania w ciągu pięciu dni od pierwszego kontaktu z tobą, pisemne zawiadomienie o tym, ile jesteś winien, komu i jak dokonać płatności. Jednak nie mogą wysyłać niczego bez monitowania.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dług, wyślij list do kolektora poprzez listem poleconym z potwierdzeniem odbioru z prośbą o więcej informacji, uważając, aby nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za długi. Możesz użyć jednego z tych przykładowych listów do windykatorów opublikowanych przez Biuro Ochrony Finansowej Konsumenta. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj Zabezpiecz się przed zombie Dłużne Collectors.

5. Produkty w dostawie męczyć

Jest długa lista konkretnych sposobów komorniczych nie wolno nękać was. Nie są one dopuszczone do: grożą przemocą lub szkody
Użyj obsceniczne lub wulgaryzmy
Zadzwoń wielokrotnie
Wzywam was przed godziną 8:00 lub po 9:00 pm bez Twojej zgody
Wzywam was w pracy, jeśli zabrania go na piśmie
Skontaktujemy się z Państwem w ogóle – jeśli powiesz kolektor, na piśmie, aby zatrzymać cię w ogóle lub kontaktując się skontaktować jedynie z prawnikiem.

Nawet jeśli wziąć kroki, nadal istnieją pewne okoliczności, które pozwalają komorniczych ponownie skontaktować się z Tobą: mogą skontaktować się z Tobą, aby poinformować, że nie będzie kontaktu z tobą i powiedzieć, pozew został złożony przeciwko tobie.

W przypadku otrzymania wezwania sądu o pozwie dotyczących długu, nie ignoruj ​​go. Bez skrupułów komornik może wytwarzać takiego dokumentu, ale może to być uzasadnione. Spójrz Informacje kontaktowe sądu za sobą i używać go w celu nawiązania kontaktu z dworem i upewnij się, że ogłoszenie jest prawdziwe – nie używaj adresu lub numeru telefonu na dokumencie otrzymanym w przypadku jest to fałszerstwo.

Jest ważnym wyjątkiem od FDCPA: In-house komorniczych nie są nim objęte. Jeśli jesteś przestępcą na Chase karty kredytowej rachunku i Chase zwraca się bezpośrednio, nie muszą przestrzegać zasad opisanych w FDCPA.

Większość połączeń z in-house kolektorów są za długi, że tylko kilka tygodni lub miesięcy przestępca. Po tym, pierwotny wierzyciel zazwyczaj wynajmuje firmie windykacyjnej do zbierania w jego imieniu lub sprzedaje swoją wierzytelność na nabywcę wierzytelności uderza ją zachować, co zbiera. Te dwa typy kolektorów podlegają FDCPA.

Podsumowanie

Niektóre komorniczych będzie powiedzieć lub zrobić coś, aby ludzie je płacić, czy dług jest uzasadniony, czy nie. Jeżeli komornik dotyka cię, należy wiedzieć, że masz federalne i stanu chronionych praw.

Nie pozwól, nadużyciem lub komornik cię przestraszyć was do płacenia pieniędzy nie winien. Kształcić się w jaki sposób uzasadnione windykatorów mają pracować, czytać jak The Windykacyjna agencja biznes Works.

Odbudować kredytu po Wykluczenie
Opis Litigation Attorney Praca
Lotne Pochylnia dla Day Trading
Jakie są Nontraded BDC i należy trzymać z dala od nich?
Dlaczego na giełdzie nie ma wpływu na powolny wzrost PKB
Becoming A Life Insurance Agent
Top 4 Amazon Akcjonariusze (AMZN)
Dostaliśmy dobrą cenę hipoteczny? Lock It Up!
Znani Slogany reklamowe
BUFEX, BUFMX, BUFSX, BUFIX: Fundusze Top Buffalo na emeryturę
Wintrust hipoteczny Reviews: What You Need to Know (WTFC, FNMA)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create