5 najpopularniejszych Auto Zapasy 2016 (TTM, GM)

Inwestorów poszukujących ekspozycji na cyklicznym motoryzacji mogą wybrać z zapasów wykazujących wiele cech, aby pasowały do ​​konkretnej niszy. Tata Motors Ltd. (NYSE: TTM), General Motors Company (NYSE: GM), Ferrari NV (NYSE: RACE), SORL Auto Parts Inc. (NASDAQ: SORL) i Ford Motor Company (NYSE: F) mają pewną kombinację atrakcyjnych wycenach, silnych dywidend, przewagi konkurencyjnej lub wysokie oceny analityków, a wszystkie one zajmują różne role w portfelu.

Tata Motors

Udziały Indyjski producent samochodów Tata Motors są dostępne za pośrednictwem amerykańskich kwitów depozytowych (ADR). Tata konsekwentnie dostarczane silny wzrost, o 10-letniej średniej stopy wzrostu przychodów o 29,5% i pięcioletniej średniej stopy 23,2%. Zysk netto rozszerzona o podobnej prędkości, przy średnim tempie 25,5% w ciągu dekady spływu. Pomimo tego rekordu wzrostu, indyjska firma posiada w zarządzaniu naprzód stosunek ceny do zarobków 8,22. Analitycy wzywają do 20% stopie zysku na akcję (EPS) wzrostu w ciągu najbliższych pięciu lat, co skutkuje wyjątkowo niskiego wskaźnika PEG 0,41. Tylko jeden broker na bazie Zacks następująco TTM, a analityk ceny akcji jako silny zakupem. Morningstar daje TTM ocenę trzech gwiazdek. inwestorów dochód powinien pamiętać, że Tata Motors nie wypłacać dywidendy, a kolejne potencjalne pułapki jest stale kurczy się margines, który zmniejszył się do 3,6%.

General Motors

General Motors jest głównym producentem samochodów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, działający w 37 krajach. GM akcji może być atrakcyjnym zabaw wartość, która wypłaca dywidendę silny i jest nieco bardziej defensywny niż inne zapasów cyklicznych. Z przodu wskaźnika P / E na 5,42, wskaźnik pięcioletniego PEG 0,38, stosunek ceny do 1,12-książki oraz 4,82% Stopa dywidendy, wyceny GM wymaga trochę spekulacji i stanowi bufor do minusem wstrząsy. Konsensus prognoz wzywają do 14% stopie wzrostu EPS w ciągu najbliższych pięciu lat, choć jego ostatnie notowanie wzrostu była imponująca. Górna linia była zasadniczo płaskie w 2014 roku w dół o 2,3% w 2015 r. Czynniki te stworzyły podzielone opinie wśród analityków, z sześcioma mocnymi ocen Kupię, jednego ratingu kupić i siedmiu ocen zawieszone, z czterema gwiazdkami Morningstar.

Ferrari

Włoski luksusowych samochodów Ferrari jest wzrost i pędu historia dla inwestorów szukających takiej akcji w swoim portfelu. Górna linia spółki wzrosła szybko, z 8,7% trzyletniej średniej stopy. 47,6% Marża brutto Ferrari, 16,1%, a marża operacyjna 10,3% Marża netto są wysokie w stosunku do większych samochodów rówieśników produkcyjnych. Prognoza wzrostu EPS powyżej 16% w ciągu najbliższych pięciu lat. Giełdzie za podstawowe wady są Byczy wyceny. Przednia wskaźnika P / E jest na wysokim poziomie 22,1, PEG jest znacznie powyżej jednego książka ceny do wynosi 87, a stopa dywidendy wynosi tylko 1,13%. Analitycy wskazują na siłę luksusowe marki Ferrari. To odróżnia Ferrari od innych stad samochodowych, które są wiecznie zamkniętych w ostrej konkurencji cenowej. Dwa maklerskich polecić zdecydowanie kupuj, jeden zaleca kupna i jednego luku, a RACE dostaje cztery gwiazdki Morningstar.

SORL Auto Parts

SORL produkuje systemy hamulcowe oraz sprzedaż części samochodowych, dystrybucja tych oryginalnych producentów sprzętu, przede wszystkim w Chinach. Firma zazwyczaj dostarczane silny wzrost przychodów i zysków, choć jej podstawy zostały mocno dotknięta przez 2015 spowolnienia gospodarczego w Chinach. Ożywienie w tym kraju powinny zwiększyć wyniki finansowe spółki w najbliższych latach. SORL wykazuje atrakcyjne wskaźniki wyceny po akcji zostały zmiażdżone pośród ucisku gospodarczego w Chinach na początku 2016 roku. To ma przełożenie 2,7 przodu P / E, 0,54 PEG i stosunek ceny do 0,16-książki, sugerując ogromny potencjał wzrostowy. Jeden silny kupuj jest jedynym dużym Rekomendacja maklerski. Jako Microcap magazynie, SORL wymaga relatywnie bardziej zmienności i ryzyka płynności, z których inwestorzy powinni być świadomi.

Ford Motors

Ford narracja jest podobna do tej z General Motors. Jego przód wskaźnik P / E tylko 6,16 i pięcioletniego PEG o 0,61 sugerują trochę spekulacji i ograniczone ryzyko spowolnienia. 4,74% stopa dywidendy powinna być atrakcyjna dla inwestorów dochodach. Perspektywy Forda jest nieco gorsza niż GM i ma większą dźwignię finansową i bardziej wąski margines netto niż jego najbliższych kolegów. Czynniki te powodują, że niektórzy analitycy wolą GM, Ford, ale wciąż ma cztery silne ocen Kupię, jeden zakup, siedem posiadania i jeden silny ocena sprzedać, jak również cztery gwiazdki z Morningstar.

Jedno miejsce do poszukiwania dochodów Teraz
7 najlepszych i dobrze nadaje Praca dla INFJ typów osobowości
Top 10 rozliczeniowy dla nas Expats mieszkających za granicą (COF, schw)
Wprowadzenie do kredyty studenckie i FAFSA
Jakie są obligacje oszczędnościowe?
Jaka jest wartość netto rzeczowych?
Fakultatywna vs. umowy reasekuracyjnej: Różnice i przykładów
Najlepsze miasta pod względem zatrudnienia 2012
Jak nawyki wydatków mogą wpłynąć na emeryturę
Wykres Tygodnia: Trumpa Win Wzmacnia nowy rynek reżim
Suntrust hipoteczny Reviews: What You Need to Know (STI)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create