5 lekcji, które sportowcy mogą uczyć Inwestorów

Wielkie sportowcy są podziwiane za ich osiągnięcia, ciężkiej pracy i poświęcenia. Są aspiracji dzieci, a inspiracją dla dorosłych. Wiele z najgłębszych cytaty o życiu, zaangażowanie, sukcesu i przywództwa są przypisane do zawodników, którzy przeszli ciśnieniach, trudności i przeszkody, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli chodzi o inwestycje, wielu ludzi doświadcza tego samego rodzaju wyzwań twarz sportowców w osiąganiu wysokiego poziomu wydajności, dlatego godzi się na to, że wyciągnąć lekcje sportowców, poprzez swoje słowa, można je nauczyć.

Billy Shoemaker

Gdy jedziesz tylko wyścig, w którym jedziesz jest ważne. Kiedy inwestorzy koncentrują swoją uwagę na szczycie wykonywania fundusze, albo zwrotu ich sąsiedzi czy koledzy są coraz swoich funduszy, mają tendencję do stracenia z oczu najważniejszego benchmarku: własne cele inwestycyjne. Poprzez skupienie się na wynikach inwestycyjnych innych ludzi, to są bardziej skłonni do podejmowania decyzji inwestycyjnych, które mają mniej wspólnego ze swoimi potrzebami i priorytetami, a więcej o gonić rynek i staramy się wybrać zwycięzców. Decyzje inwestycyjne powinny opierać się na swojej inwestycji i profilu ryzyka, a także to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele. Wszystko inne nie ma znaczenia.

Laird Hamilton

“Upewnij się, że najgorszym wrogiem nie mieszka pomiędzy własnymi dwoma uszami”. W swoim sprawozdaniu rocznym na 21 “Ilościowa analiza inwestora Behavior” Dalbar Inc. okazało się, że przeciętny fundusz inwestor, z własnej missteps behawioralnych, gorzej Standard & Poor 500 Index o 4,66% w ciągu 20 lat. Czy to przez pogoni powroty, uleganie euforii wzloty rynku lub uniemożliwienia ucieczki ze stadem na dnach rynku zbyt wielu inwestorów pozwalają swoim zachowaniem tendencje i emocje, aby poprowadzić ich decyzje inwestycyjne. To prawie zawsze gwarantuje ich słabych wyników. To z tego powodu, że opracowanie właściwej strategii inwestycyjnej długoterminowym jest sprawą najwyższej wagi. Prawo strategia jest jednym będziesz mieć zaufanie do naśladowania nawet w direst okolicznościach.

Mark Spitz

“Jeśli nie uda się przygotować, że jesteś przygotowany na niepowodzenie.” Zgodnie z Confidence Survey 2015 przeprowadzonego przez Retirement Świadczeń Pracowniczych Instytutu Badawczego (EBRI), tylko 58% amerykańskich pracowników są pewni, że mają wystarczająco dużo pieniędzy na emeryturę komfortowo. Badania wykazały, że ludzie, którzy mieli plan emerytalny w miejscu, częściej przekonani o ich przyszłego bezpieczeństwa finansowego. Większość ludzi nie plan się nie powiedzie, to po prostu nie planować odpowiednio. Planowanie na rzecz bezpiecznego przejścia na emeryturę zaczyna się ustawienie realistyczne cele i zobowiązując się do długoterminowej strategii.

Lou Holtz

“Bez samodyscypliny, sukces jest niemożliwe, kropka.” Skłonność do stosowania dyscypliny i utrzymać kurs w obliczu ekstremalnych zjawisk nie przychodzi łatwo dla większości ludzi. Jednak ci, którzy mogą to zrobić są w stanie lepiej izolują się od hiperboli emocji wywołujących mediów i stada panikować. Zdyscyplinowani inwestorzy przyjąć, że istnieje ryzyko na rynkach, a to szansa na doświadczanie negatywnych zwrotów w swoich portfelach w takim czy innym czasie jest bardzo realne prawdopodobieństwo. Wiedzą też, że im dłużej trzymać swoich portfeli, tym bardziej prawdopodobne jest, że doświadczają dłuższych okresów dodatnią stopę zwrotu. Ludzka natura jest jaka jest, ludzie często potrzebują wzmocnienia, aby utrzymać i zachować dyscyplinę. To wzmocnienie może pochodzić z silnym poczuciem celów dla inwestorów, co chcemy osiągnąć. Może również pochodzić z posiadania planu w miejscu, które sprawia, że ​​łatwiej jest podążać właściwą drogę.

Emil Zátopek

Sportowiec nie można uruchomić z pieniędzmi w kieszeni. Musi biegać z nadzieją w sercu i marzenia w głowie. ” Gdy pogoń za bogactwem prostu zamienia się w pogoni za więcej pieniędzy, nie ma prawdziwego przeznaczenia, a szczęście może być tylko ulotne, ponieważ wszelkie poczucie satysfakcji zawsze będzie tymczasowy. Niepowodzenie docenić to, co mamy dzisiaj tylko zwiększa ryzyko dalszych strat, bez żadnej gwarancji zwiększonej szczęścia. Mając więcej pieniędzy i większe wydatki niekoniecznie sprawić, że ludzie, którzy uważają się za bogatych szczęśliwy. Bez jasnej wizji przyszłości, ludzie będą bardziej skłonni skupić się na tu i teraz, co sprzyja konsumpcji nad oszczędnościami. Nieobecny jasną, osobiste ambicje w oparciu o to, co prawdziwe bogactwo dla nich znaczy, ludzie są bardziej skłonni do podjęcia ich repliki od działań wokół nich, a nie własnych wizji dobrego życia. Osoby o jasności celu i jasnej wizji przyszłości tendencję do postrzegania bogactwa jako kulminacja ich osiągnięć, a pieniądze oni zgromadzone po drodze jest tylko część środków do końca.

9 firm, które rozwijają się w recesji
Za Johnson & Johnson 91,5% wzrost w ciągu 10 lat (JNJ)
Money Market Case Study: Breaking the Buck
Jak Advisors można wygrać w SEO z ich stron
Szablon oświadczenie
Analizy dogłębne Co NO fundusze indeksowe obciążenia są
Zakup ubezpieczenia na życie? Zanim zaczniesz czytać książkę
Sklepy Znani najlepsze oferty Black Friday
Carl Icahn za Q1 Inwestycje: PYPL, AAPL
MBA lub CFA: Co jest lepsze do kariery w finansach?
Jak założyć Business Credit?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create