4 sposoby, aby poradzić sobie z długotrwałym bezrobociem

Jeśli zostały bez pracy przez okres dłuższy niż sześć miesięcy, to uważa się za osoby długotrwale bezrobotne. Nowa Harris Poll stwierdzono, że bezrobocie staje się chorobą przewlekłą. Wyniki ankiety pokazują, że 51% bezrobotnych badanych nie miał kwalifikacyjnej od 2014 roku. Poniżej znajdują się cztery najlepsze sposoby radzenia sobie z bezrobociem i zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy.

1. Główna
Uzyskaj Personalne Pomoc

Pozostawania bez pracy przez dłuższy czas może być szkodliwe dla samooceny. Jeśli poziom zaufania jest niski, a następnie można przejść tę opcję podczas wywiadów. Co gorsza, można paść ofiarą depresji.

Znajdź darmowe lub niedrogie doradztwa lub terapii sesji. Poradnictwo jest nie tylko dla osób z problemami psychicznymi. Większość osób może skorzystać z omawianie ich obecną sytuację i uczucia innych ludzi. Innym pomysłem jest znalezienie grupy rówieśnicze pośrednictwem lokalnych zasobów, takich jak lokalnej bibliotece, uczelni lub kościoła. Grupy te pomogą Ci utrzymać społeczną i może nawet podłączyć do sieci możliwości ewentualnego zatrudnienia.

2. Pobierz Kariera Pomoc

Jeśli bieżąca wyszukiwania kariera nie była skuteczna, to trzeba przełączyć rzeczy poprzez zastosowanie nowych taktyk poszukiwania pracy i zmieniających swoje CV. Spójrz na bezpłatne lub niedrogie warsztatów, które oferują pomoc wznowienia przez miejscowych szkół i izb handlowych.

Połącz się z osobami, które mają żądaną pozycję. Zapytaj ich, jakie umiejętności i doświadczenie, które posiadają. Konsekwentnie spojrzeć na pozycjach i firm, gdzie chcesz pracować, i dowiedzieć się zarówno minimalną i pożądane kwalifikacje do zatrudnienia. Twoim celem jest, aby dokładnie określić umiejętności i doświadczenia, które są potrzebne w celu uzyskania zatrudnienia, a następnie dowiedzieć się, jak zdobyć te umiejętności i tego doświadczenia.

3. Rozważyć inne opcje Job

To może być bardzo upokarzające musiał zająć stanowisko, które jest niższe w statusie i zapłacić niż ostatniego zadania. Jednak praca w niepełnym wymiarze czasu, sezonowa praca czy dziwne zadanie może pomóc zapłacić rachunki, podczas gdy nadal wywiadzie dla nowej pozycji.

Rozważyć podjęcie doświadczeń, aby pomóc budować swoje CV. Ubiegać się o staże, które są otwarte dla każdego człowieka, nie tylko studentów. Wynagrodzenie nie jest wiarygodne, ale połączenia i doświadczenie, które zdobywają może być warta twojego czasu.

Jeśli masz serce ustawić na konkretną firmę, a następnie można ubiegać się o niższych pozycjach w celu zapewnienia miejsce w firmie. Wiele razy łatwiej poruszać się wewnątrz, a zwłaszcza więcej osiągniętej pozycji. Plus, jako obowiązującego pracownika, masz więcej możliwości sieci z zatrudniania menedżerów firmy.

Nie zapomnij o możliwości wolontariuszy. Potencjalni pracodawcy przychylniej patrzeć na przejeździe ochotnik, który wykorzystuje swoje umiejętności, a nie długi okres bezrobocia. Potrzebuję miejsca, aby rozpocząć? Peace Corps oferuje wiele możliwości na całym świecie, a wolontariat może nawet pomóc spłacić dług kredyt studencki.

4. Znajdujące się w rececji główne rynki rolnej, w szczególności rynki mleka, wieprzowiny i zbóż, koncentrują się w głównej mierze na bieżących środkach zwiększających bezpieczeństwo oraz wspierających zarządzanie ryzykiem na potrzeby wsparcia rolników. Opierać się na umiejętności poszukiwanych na rynku

Wracając do szkoły i zmieniając ścieżkę stopni nie jest najmądrzejszy i najbardziej opłacalne finansowo rozwiązaniem. Istnieją inne sposoby, aby zwiększyć swoje umiejętności poszukiwanych na rynku; Brainstorm jakie umiejętności są najlepsze do budowania na ich podstawie. Być może trzeba więcej pewności siebie, gdy wywiad lub może trzeba lepsze umiejętności tech jako asystent administracyjny.

Internet i Lokalny miasta oferują kilka wolnych i dostępnych klas, które uczą, jak mówić bez obaw używać Microsoft Office i bardziej wydajnie.

Podsumowanie

Długotrwałe bezrobocie jest trudno odbijać od, ale jest to możliwe. Jeśli inwestować czas do uprawy ustawić swoje umiejętności i poprawiając swoje CV i umiejętności w sieci, wtedy masz większe szanse na znalezienie zatrudnienia.

Co wpływa Credit Score
Jak dać zapasów dla Bożego Narodzenia
Dlaczego warto wynająć do licencjonowanego zakładu
Holiday Travel: Użyj tych 7 rezerwacji Porady Zapisz
Plusy i minusy Travel Rewards Credit Cards Poradnik Tutaj
Powinny zostać podpisane na odwrocie karty kredytowej?
3 Powody do inwestowania w budynkach wielorodzinnych Nieruchomości
Top 6 Mindless Pieniądze Wasters
5 członkowskie o niskich podatkach i wysokich dochodach
Podsumowanie i Znaczenie Interstate Commerce Act 1887
Wiedzieć znaczenia obrotu należnościami Wskaźnik teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create