3 powody Milenium nie są zainteresowani w kredytach hipotecznych

Pomimo faktu, że średnio, najemców zapłacić nawet dwukrotnie większy procent swoich miesięcznych dochodów na mieszkania, jak zrobić, domów, tysiącletni pokolenie nie realizuje tradycyjne amerykańskie marzenie posiadania domu na tym samym stopniu, co poprzednie pokolenia. Homeownership spadła do minimów 48-letnich w 2015 roku, a Milenium czekają dłużej, sześć lat średnio, aby przejście z wynajmu do pierwszego zakupu domu. Średni okres czasu z wynajmu do kupna własnego pierwszego domu w 1980 roku było zaledwie pięć lat. Pośrednicy i inni w budownictwie mieszkaniowym są zaskoczony przez opóźnienia w zakupie domów.

Choć nie ma zgody na główny powód, następujące czynniki są często cytowane w zwolnionym tempie zakupu domu przez tysiącletniego pokolenia.

Zmiana trendów społecznych

Tysiąclecia generacji wykazuje dwie ważne cechy społeczne, które odróżniają je od poprzednich pokoleń. Pierwsza poważna zmiana społeczna jest, że liczba młodych ludzi mieszkających z rodzicami, przy czym liczba ta ponownie wzrosła w 2015 roku, jest wyższa niż w poprzednich pokoleniach. Prawie jedna trzecia lub 31% konkretnie, młodych dorosłych, aż do wieku 34 lat, którzy nie są w związku małżeńskim lub też wspólnie habitating z drugą połówką mieszka z rodzicami. Druga istotna zmiana społeczna jest niechęć Milenium poślubić, kontynuacja dość długoterminowego trendu społecznego. Jest to ważny punkt, ponieważ małżeństwo jest często głównym bodźcem do zakupu domu.

Home ceny

Z pewnością jednym z głównych czynników jest ogromna unaffordability cen mieszkań, w połączeniu z rynku stagnacji płac. Średnia cena domu wzrosła w przybliżeniu 40000 $ od mediany cen w 1990 r. W tym samym okresie, średni dochód wzrósł jedynie o około 2000 $. Zaostrzając sytuacji jest fakt, że Milenium wydaje się stada do jednych z najbardziej nieprzystępne rynków mieszkaniowych w kraju, takich jak Nowy Jork i San Diego. Miejskie udogodnienia są w górnej części listy żywych poszukiwanych przez Milenium cechy stanie, ale główne ośrodki miejskie i tanich mieszkań rzadko pokrywają się. Jed Kolko, ekonomista w firmie rzeczywistym nieruchomości Trulia stwierdza, że ​​mniej niż 30% dostępnego mieszkania w takich dużych ośrodkach miejskich jest w przystępnej cenie dla większości Milenium.

Pieniądze i Kredyt na Zakup domu

Ze względu na ogólny spadek zakupu domu, a tym samym zwiększy się w wynajmie, popyt na wynajem powierzchni spowodował znaczny wzrost cen wynajmu. 2015 oznaczony 11. rok z rzędu, że posiadanie własnego domu w Stanach Zjednoczonych spadła. Konieczności płacenia wyższych czynszów sprawia, że ​​trudniej Milenium zaoszczędzić pieniądze niezbędne do zaliczki na zakup domu po raz pierwszy.

Milenium również zazwyczaj brak poświadczenia wymagane do uzyskania kredytu hipotecznego. Surowsze standardy kredytowe, które zostały nałożone w następstwie kryzysu finansowego 2008 są główną przeszkodą do zakupu domu na Milenium, większość z nich spadną wymaganym 750 kredytowej, która jest mediana kredytów mieszkaniowych wspieranych przez Fannie Mae, jedna z głównych repurchasers od kredytów hipotecznych z kredytodawców.

Innym czynnikiem jest to, że wydaje się, Milenium brakuje podstawowej wiedzy o zakupie domu w zakresie dochodów, zaliczek, ocenę kredytową i opcji finansowania. W badaniu przeprowadzonym w 2015 roku przez Fannie Mae, prawie połowa osób dorosłych w wieku od 25 do 34 przyznało, że nie wiedział, co kredytodawców oczekiwać od potencjalnych nabywców domu, a prawie trzy czwarte z nich byli nieświadomi rzeczy takie jak niżej opcje płatności do około 5%, w porównaniu z tradycyjnymi postaciami 10-20%.

Student Loan dług jest nie jest powodem

Chociaż niektóre mogą sugerować duże zadłużenie kredyt studencki jako główny środek odstraszający w zakup domu wśród Milenium, statystyki nie wydają się potwierdzać to przypuszczenie. Badanie przeprowadzone przez Zillow Group Inc. (NASDAQ: Z) znaleziono procentowe własności domu rośnie w zgodzie z poziomem wykształcenia, nawet gdy edukacja towarzyszyły zwiększone zadłużenie kredyt studencki. Dodatkowo, 2015 badania przeprowadzone przez Harvard Wspólnego Centrum Badań obudowy okazało się, że mniej niż 10% gospodarstw domowych spłacających kredyty studenckie miał ogólny wysoki poziom zadłużenia.

Jak wybrać firmę inwestycyjną
6 Niezwykle Crucial Porady stosowane podczas Reklama w Gazecie
Jak zbudować mur z cegły: samouczek No-panic Krok po kroku
Zasady opieki długoterminowej wypadają z łask
Śmieszne Laws – Reading nich Make You pytanie Sanity
Dlaczego reklama jest ważne w dziedzinie biznesu
Opis Human Resources Departament Pracy
Kupno domu po upadłości
Czy wiesz, jak się sposobem hybrydowego Robót rachunkowości?
Najważniejsze powody, aby nie przewrócić 401 (k), aby IRA
Kartą kredytową lub gotówką?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create