3 Inwestycje poniżej $ 500, które są potencjalnie Miliony Worth

Jest to trudne dla przeciętnego człowieka, który ma trochę pieniędzy pozostałych po dokonaniu niezbędnych nakładów ze swojej pensji, aby zacząć inwestowanie. Jednak możliwe jest, aby rozpocząć z zaledwie 500 $ lub mniej, a na długo przed przejściem na emeryturę rośnie, że małe, początkowej inwestycji do ponad miliona dolarów.

Jednym z kluczy do rosnącej rachunku inwestycyjnego jest koncepcja mieszania zwrotów. Mieszanie wzmacnia łączne zyski w znacznie większym stopniu, niż początkujący inwestorzy zazwyczaj zrozumieć. W prostych słowach, Compounding powroty oznacza, że ​​równe zwrot odsetek produkuje większą ilość absolutną zysk dolara rocznie, w porównaniu do poprzedniego roku. 10% zwrot zwiększa $ 500 inwestycji przez $ 50 po jednym roku, ale pięć lat później, dzięki mieszania, tym samym 10% zwrotu zwiększa inwestycje o 118 $ więcej niż dwa razy tyle.

Jednak nawet średnio 10% rocznego zeznania, że ​​$ 500 inwestycyjny rośnie tylko $ 3.363 w ciągu 20 lat. Jeżeli inwestor zarządza zwrot 30% jak najlepszych inwestorów giełdowych, takich jak Warren Buffett, sytuacja poprawi się znacznie, tworząc $ 95.000 zwrotu w ciągu 20 lat, ale to wciąż dobrze nieśmiały miliona dolarów.

Jedną rzeczą, która sprawia, że ​​ogromna różnica jest regularne składki miesięczne. Jeżeli inwestor przyczynia $ 50 A miesięcy do swojego początkowego $ 500 inwestycji, 10% średnioroczny zwrot rośnie konto do $ 41165 w ciągu 20 lat. A 30% średni zysk 50 $ miesięcznych składek rośnie do ponad $ 500,000 20 lat. Z $ 100 miesięcznych składek, łączna przychodzi do około $ 1,1 miliona dolarów. Droga do miliona dolarów, wychodząc z tylko 500 $, wymaga generując wyższe średnie roczne zyski i ustawicznego, aby regularnie składki inwestycyjne.

Invest in Learning Jak inwestować

Warren Buffett wciąż zachwala czytanie książki Benjamina Grahama Inteligentny Inwestor jako jeden z jego najlepszych inwestycji, ponieważ nauczył go wielu zasad inwestycyjnych, które doprowadziły do ​​jego wybitnych sukcesu. Niewielka inwestycja w uczenie się, jak mądrze inwestować może w końcu spłacić ogromny zysk. Zauważyć, zarządzający funduszem hedge Stanley Druckenmiller zaleca znalezienie mentora. Jest to szczególnie przydatne w nauce świat inwestowania i wielu niezwykle udanych inwestorów trafiły z pomocą mentora. Miliarder Paul Tudor Jones, założyciel Tudor Investment Corporation, przypisuje dużą część swojego sukcesu jest prowadzony przez znanego bawełny przedsiębiorcy Eli Tullis.

Otworzyć biznes

Posiadanie firmy mogą wytwarzać bardzo wysokie stopy zwrotu z inwestycji. Internet stało się możliwe dla wielu ludzi, aby generować małą fortunę na przestrzeni kilku lat, zaczynając od małej inwestycji w witrynie, a niektóre reklamy. Wśród najprostszych sposobów na rozpoczęcie biznesu w Internecie jest stworzenie bloga i dostarczyć przydatnych informacji na temat, w którym bloger posiada specjalistyczną wiedzę, czy tylko szczególne zainteresowanie. To jest historia sukcesu Angie Lista Inc. (NASDAQ: Angi), na stronie internetowej, która zapewnia recenzje usługodawców konsumentów. Począwszy od 2016 roku, to była spółką giełdową, a od 2015 roku, to generowany prawie 100.000 $ zysku netto dla swoich właścicieli, Angie Hicks i Williama Oesterle. Istnieje wiele bezpłatnych lub stosunkowo tanich sposobów, aby skonfigurować blog online, takich jak Blogger.com czy WordPress.com. Blogi, które przyciągają wielu zwolenników także zarobić dużo płatnych reklam i może pobierać opłat za subskrypcję.

Podejmowanie ryzyka

Miliarder George Soros zaleca przedsiębiorcy inwestują w coś, co wygląda jak wyjątkową okazję. Prawie wszystkie wielkie sukcesy inwestorzy nabyli część swojej fortuny, zapominając o chwili dla dywersyfikacji i koncentracji dużą część ich kapitału inwestycyjnego do inwestycji są przekonani, będzie się opłacać. Niektórzy mogą nazwać to hazard, ale doświadczeni inwestorzy nazywają to obliczone ryzyko.

Smartest miejsca warte uwagi w $ 10,000 Oszczędności
Co się kryje za Obamy Nowe stanowisko w sprawie zabezpieczenia społecznego?
Czym jest Will i dlaczego go potrzebuję?
Najlepsze Praca dla 2015
Oryginalny Jurysdykcja Vs. Apelacyjny Jurysdykcja
Social Security: Co trzeba wiedzieć o Opóźnianie Filing
5 powodów Łatwy Wzrostu jest już za nami
Szablon Arkusz kosztów
Budżet Bez Blowing Off znajomych
Jest najbardziej nieoczekiwane wstrząsy Reklama Idealnie skuteczne?
Jak uzyskać kopię Tax Return

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

To use reCAPTCHA you must get an API key from https://www.google.com/recaptcha/admin/create